Viscount

Black Friday Tip na vánoční dárek
Viscount
ZdarmaZdarma 3 090 Kč –36 %
1 990 Kč
Můžeme doručit do:
2.3.2021
Skladem

Pánské automatické hodinky VISCOUNT, jednoduchost, rafinovanost a elegance. Propracované a zároveň minimalistické hodinky, které musí mít každý cílevědomý muž. Díky svému automatickému strojku nepotřebují pro svůj chod baterii. Strojek není nijak zakrytý, tudíž po celou dobu nošení vidíte krásu automatického mechanismu.

Na luxusu hodinkám dodává tělo z nerezové oceli a sklo, které je odolné proti škrábancům. Hodinky odesíláme spolu s luxusní krabičkou.

 

ELEGÁN S PRAVOU KŮŽÍ

 

Největší elegán z kolekce. Zlaté tělo, ciferník, který ukazuje krásu automatického strojku v kombinaci s řemínkem z pravé kůže. To jsou hodinky VISCOUNT.

Viscount 1

 

PŘESNÝ AUTOMATICKÝ STROJEK

  

Hodinky VISCOUNT obsahují velice jemný, automatický strojek, který generuje energii k chodu hodinek z pohybu ruky. To znamená, že Vám již nikdy nedojde baterie! Dokonce obsahuje rezervu, takže vydrží až 24 hodin udržovat hodinky v chodu, bez jakéhokoliv pohybu.

Viscount 2

 

MAXIMÁLNÍ PÉČE

  

Po celou dobu nákupu a užívání hodinek Vám Timeking nabízí maximální zákaznickou podporu. Proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit jak telefonicky, tak emailem.

Ke každé objednávce dárková krabička zdarma.

Viscount 3

Jméno značky: Timeking
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Mechanismus: automatický (japonský)
Průměr: 42 mm
Tělo: nerezová ocel
Tloušťka těla: 13 mm
Barva těla: zlatá
Barva ciferníku: zlatá/bílá
Voděodolnost: 3 ATM
Barva řemínku: hnědá
Šířka řemínku: 24 mm
Materiál řemínku: kůže
Délka řemínku: 24 cm
Sklo: tvrzené minerální sklo