Emperor

Black Friday Tip na vánoční dárek
Emperor
ZdarmaZdarma 3 090 Kč –36 %
1 990 Kč
Můžeme doručit do:
2.3.2021
Skladem

Pánské automatické hodinky EMPEROR umí okouzlit. Zlaté tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která spolu s tvrzeným sklíčkem tvoří perfektní kombinaci. Díky své skeletonové stavbě můžete vidět do srdce hodinek a spatřit tak krásu automatického strojku, který hodinky pohání.

Na luxusu hodinkám dodává tělo z nerezové oceli a sklo, které je odolné proti škrábancům. Hodinky odesíláme spolu s luxusní krabičkou.

 

PROPRACOVANÉ DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ

 

Hodinky EMPEROR jsou vyráběné pod přísným dohledem. Na luxusu jim dodává zlatý vzhled těla i řemínku. Zároveň můžete vidět samotný strojek s jeho pohybujícími se částmi.

Emperor 1

 

PŘESNÝ AUTOMATICKÝ STROJEK

  

Hodinky EMPEROR obsahují velice jemný, automatický strojek, který generuje energii k chodu hodinek z pohybu ruky. To znamená, že Vám již nikdy nedojde baterie! Dokonce obsahuje rezervu, takže vydrží až 24 hodin udržovat hodinky v chodu, bez jakéhokoliv pohybu.

Emperor 2

 

MAXIMÁLNÍ PÉČE

  

Po celou dobu nákupu a užívání hodinek Vám Timeking nabízí maximální zákaznickou podporu. Proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit jak telefonicky, tak emailem.

Ke každé objednávce dárková krabička zdarma.

Emperor 3

Jméno značky: Timeking
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Mechanismus: automatický (japonský)
Průměr: 40 mm
Tělo: nerezová ocel
Tloušťka těla: 14 mm
Barva těla: zlatá
Barva ciferníku: zlatá
Voděodolnost: 3 ATM
Barva řemínku: zlatá
Šířka řemínku: 24 mm
Materiál řemínku: nerezová ocel
Délka řemínku: 24 cm
Sklo: tvrzené minerální sklo